Håkon Lundberg

Håkon Lundberg
Sist oppdatert: 11. november 2024 kl. 20:11
Draktnummer
17
Draktnavn
Eagle
Født
21. mars 1983
Posisjon
Midtbane og spiss
Tidligere klubber
Malvik, Knokke FC
Beste kampbartminne
Kamp mot de insatte i fengsel, unge lovende lundberg som vanlig litt seint ute i en duell (selvsagt med full kraft uansett hvem man spiller mot). Verdens største mann svarte med å løpe mot meg og regelrett sparke meg ned, dommer kommer til å drar opp det GULE! Kortet. Hvorpå fengselsvakten kommer løpende på banen og sier han ikke får spille mer... (Jeg var beredt på å teste kondisen og løpe rundt i fengselet som om jeg var en sau med en ulv jagende etter meg), men da han raskt roa seg ned sa jeg til vaktene at han kunne få spille videre... Eirik sine elleville dansemoves kommer også høyt opp på lista - sammen med scoringsrekord

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
60
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2026100000
Uteserie 2025100000
Uteserie 2024200000
Uteserie 2023200000
Uteserie 2022300000
Uteserie 2021200000
Uteserie 2019600000
Uteserie 20181200000
Uteserie 2017400000
Uteserie 2016900000
Uteserie 20151100000
Uteserie 2014300000
Uteserie 2013400000