Alf Magne Kvalvik

Alf Magne Kvalvik
Sist oppdatert: 23. februar 2017 kl. 17:23
Draktnummer
18
Draktnavn
Kvalvik
Født
28. februar 1983
Posisjon
Back og midtbane
Tidligere klubber
Ut-Hitra, Dolmøy, Hitra, Fjelsværøya og Sandstad.
Beste kampbartminne
Serieavsluttninga i 2004, jævli speinnanes.

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
44
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2015100000
Uteserie 2012200000
Uteserie 2011300000
Uteserie 2009500000
Uteserie 20081000000
Uteserie 2007600000
Uteserie 2006600000
Uteserie 2005900000
Uteserie 2004200000