Arne Martin Nordmark

Arne Martin Nordmark
Sist oppdatert: 26. juli 2018 kl. 00:59
Draktnummer
4
Draktnavn
Nordmark
Født
1. november 1978
Posisjon
Spiss
Tidligere klubber
Vestbyen (Én trening for Byåsen. Skitlag)
Beste kampbartminne
Høy barteføring mot NSF Sleiv & Bom! Men det er den neste kampen som er den beste!

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
49
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2012400000
Uteserie 2011600000
Uteserie 2010500000
Uteserie 20091000000
Uteserie 20081000000
Uteserie 2007800000
Uteserie 2006400000
Uteserie 2005100000
Uteserie 2004100000