Erlend Nordstrand

Erlend Nordstrand
Sist oppdatert: 26. juli 2018 kl. 00:39
Draktnummer
5
Draktnavn
Fettern
Født
28. juni 1977
Posisjon
Back og midtbane
Tidligere klubber
Nærsnes, Vear og Stokke
Beste kampbartminne
Det episke oppgjøret mellom Kampbart og Inter Latino i 2007, som vi vant meget fortjent 3-1. Spesielt godt husker jeg 3-1 målet som starta med klikk-klakk-fotball på egen halvdel mellom meg og Eirik, hvor sistnevnte fulgte opp med en nydelig gjennombruddspasning til undertegnede som kunne storme mot mål og sette den kontrollert i lengste.

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
77
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2013300000
Uteserie 2012600000
Uteserie 20111200000
Uteserie 2010800000
Uteserie 2009900000
Uteserie 2008900000
Uteserie 2007900000
Uteserie 20061000000
Uteserie 2005900000
Uteserie 2004200000