Gøran Hopsø Dalum

Gøran Hopsø Dalum
Sist oppdatert: 11. november 2024 kl. 20:16
Draktnummer
2
Draktnavn
Totto
Født
16. juni 1986
Posisjon
Midtbane
Tidligere klubber
National og Byneset/Leinstrand
Beste kampbartminne
Være gjestespiller da Kampbart slo Popolvuh 7-1 i 2005-sesongen.

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
105
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2025900000
Uteserie 2024900000
Uteserie 2023500000
Uteserie 2022600000
Uteserie 2021500000
Uteserie 2019200000
Uteserie 2017400000
Uteserie 2016400000
Uteserie 20151100000
Uteserie 20141000000
Uteserie 2013900000
Uteserie 2012800000
Uteserie 20111000000
Uteserie 2010400000
Uteserie 2007100000
Uteserie 2006500000
Uteserie 2005300000