Øystein Holm Risan

Øystein Holm Risan
Sist oppdatert: 11. november 2024 kl. 20:21
Draktnummer
6
Draktnavn
Bonzo
Født
20. januar 1987
Posisjon
Forsvar og back
Tidligere klubber
Vestbyen og Sverresborg
Beste kampbartminne
Da vi sikret vårt første seriegull i 2007 med sambafotball og 12-4 mot Popolvuh.

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
183
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2023300000
Uteserie 2022800000
Uteserie 2021600000
Uteserie 2019900000
Uteserie 20181200000
Uteserie 2017900000
Uteserie 20161100000
Uteserie 20151200000
Uteserie 20141100000
Uteserie 20131000000
Uteserie 20121200000
Uteserie 20111100000
Uteserie 20101200000
Uteserie 20091200000
Uteserie 20081000000
Uteserie 20071000000
Uteserie 20061000000
Uteserie 20051300000
Uteserie 2004200000