Eirik Straalberg

Eirik Straalberg
Sist oppdatert: 11. mai 2026 kl. 22:45
Draktnummer
7
Draktnavn
Straalberg
Født
4. september 1986
Posisjon
Midtbane
Tidligere klubber
Vestbyen, Sverresborg, Astor og Møllenberg
Beste kampbartminne
Da bartene herjet på «The Cage» i duskregn, høstmørke og flomlys!

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
161
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2026900000
Uteserie 20251200000
Uteserie 20241000000
Uteserie 20231100000
Uteserie 2022800000
Uteserie 2021500000
Uteserie 2019900000
Uteserie 2018300000
Uteserie 2017900000
Uteserie 2016900000
Uteserie 2015600000
Uteserie 2012400000
Uteserie 2011900000
Uteserie 20101100000
Uteserie 20091100000
Uteserie 2008500000
Uteserie 20071000000
Uteserie 2006900000
Uteserie 2005900000
Uteserie 2004200000