Håkon Da Silva Hyldmo

Håkon Da Silva Hyldmo
Sist oppdatert: 11. november 2024 kl. 20:16
Draktnummer
10
Draktnavn
Supermann
Født
5. august 1986
Posisjon
Forsvar og midtbane
Tidligere klubber
Vestbyen og Ranheim
Beste kampbartminne
Sesongens siste kamp (2004, red.anm.), et. minutt før slutt og vi mangler et mål for å få bedre målforskjell enn Arcus, og dermed vinne divisjonen. Jeg kommer alene med keeper og blåser ballen himmelhøyt over fra 5 meter og gjør Arcus til vinnere av 6. divisjon bedrift.

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
84
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2026200000
Uteserie 2025400000
Uteserie 2024500000
Uteserie 2023300000
Uteserie 2018200000
Uteserie 2016600000
Uteserie 2015700000
Uteserie 2014200000
Uteserie 2012500000
Uteserie 2011500000
Uteserie 2010500000
Uteserie 20091000000
Uteserie 2008600000
Uteserie 2007900000
Uteserie 2006400000
Uteserie 2005700000
Uteserie 2004200000