Håvard Wettland Gossé

Håvard Wettland Gossé
Sist oppdatert: 11. november 2024 kl. 20:17
Draktnummer
3
Draktnavn
Gud
Født
15. juni 1986
Posisjon
Back og spiss
Tidligere klubber
Vestbyen
Beste kampbartminne
Å slå Inter Latino 2007-sesongen i en superviktig og knalljevn kamp!

Siste 5 kamper

Statistikk

Kamper
158
Mål
0
Assists
0

Statistikk per turnering

TurneringKamperMålSelvmålAssistsGule kortRøde kort
Uteserie 2026400000
Uteserie 2025600000
Uteserie 2023600000
Uteserie 2022300000
Uteserie 2021300000
Uteserie 2019500000
Uteserie 2018900000
Uteserie 2017600000
Uteserie 2016700000
Uteserie 2015900000
Uteserie 20141000000
Uteserie 20131100000
Uteserie 20121000000
Uteserie 20111100000
Uteserie 20101000000
Uteserie 2009500000
Uteserie 2008900000
Uteserie 20071000000
Uteserie 20061000000
Uteserie 20051300000
Uteserie 2004100000